EHI Üliõpilasnõukogu

EHI vajab armastust

Kas Sulle meeldivad päikeseloojangud ja pikad jalutuskäigud mere ääres? Sügavuti minevad vestlused või sädelevad vaimukused? Või soovid hoopis kohtuda veiniklaasi taga ja lasta filosoofilisel arutelul end kaasa tõmmata? Vaadata koos väärtfilme ja imestada kultuuride, ühiskonna, inimese ja maailma otsatut imetabasust ja mitmekesisust ning avaldada oma arvamust  selle kohta,  mida kõike veel tahaks ja oleks vaja teada.


EHI, peagi 26.a vanune, otsib kaaslast, kellega koos lõbusalt aega veeta, üksteist toetada ja ühisesse ellu värve lisada. Soovitav oleks avatud ja rõõmus meel, soe süda ning siiras soov maailma paremaks muuta. Sugu, välimus, õppetase ja vanus pole oluline. EHI on polüamoorne: kaaslasi võiks olla palju. Mida rohkem, seda uhkem.


Kui tunned, et see kuulutus kõnetab sind ning soovid kandideerida Üliõpilasnõukogu liikmeks, leiad vajaliku  info siit.

 


EHI ÜN on seltskond tegusaid üliõpilasi, kes tahavad enda ja teiste ülikoolis veedetud aega mõnusamaks teha ning seista hea selle eest, et üliõpilaste õigused oleksid kaitstud.

Mida pakume? Võimalust korraldada laheda seltskonnaga üritusi tudengielu arendamiseks (filmiõhtud, peod, Teaduspäev, arutelud jmt omal soovil), rääkida kaasa õppetöö küsimustes, eneseteostuse võimalust, uusi kogemusi.


Tekkis mõni küsimus? Esita oma küsimused sellele e-mailile vastates või lisa meid sõbraks Facebookis ja vestleme seal:

Kristina- kristina.j2rvekylg (at) gmail (dot) com FB kontakt

Kadi- info (at) kadipilt (dot) ee FB kontakt

Holger- holgerkiik (at) gmail (dot) com FB kontakt

Merilyn - merilyn.metsar (at) gmail (dot) com FB kontakt

 

Veel infot EHI ÜN kohta siin.

Tule aga sisse—vesi on soe!

 

Sündmused